2 Beds
728 sqft
$157,500
3927 11th Street Des Moines IA, 50313
Price per sqft
$216.35
Built in
1920
Property size
728 sqft
Property type
Residential
Overview
Additional information
MLSⓇ ID
740878
Interior features
Bedrooms
2
Total Bathrooms
2
Full Bathrooms
1
Exterior features
Lot Size
0.15 Acres
Courtesy of Iowa Realty Mills Crossing, Jason Scott,
Listing Contact: 515-453-6323
Powered byLuxury Presence